O nas / 80% refundacji na naukę języków

80% dofinansowania na naukę języków obcych dla osób urodzonych w latach 1957-2004 – dowiedz się, jak otrzymać dotację

Od początku 2022 roku ruszył nowy nabór kandydatów do odbycia refundowanych kursów językowych. Dotacje obejmują aż 80% regularnej ceny kursu i są dedykowane osobom fizycznym urodzonych w latach 1957-2004. Dowiedz się, co zrobić, by móc skorzystać z refundacji.

Jeżeli urodziłeś się w latach 1957-2004 i jesteś zainteresowany nauką języków obcych wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie przez formularz dostępny tutaj

Refundacje językowe dla kobiet i mężczyzn

Inicjatywa 80% dofinansowania kursów językowych w ramach programu ,, Język Obcy Dla Każdego” powstała z myślą o tych, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje i zainwestować w rozwój osobisty. Dzięki refundacjom każdy, kto urodził się w latach 1957-2004 może przejść kompleksowy kurs nauki języka obcego za ułamek rynkowej ceny szkolenia.

Nauka języków obcych – jakie języki obejmują dotacje?

Dofinansowanie obejmuje kurs jednego z sześciu języków obcych na poziomie podstawowym – angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski i rosyjski. Dotacje dotyczą też kursów języka angielskiego i niemieckiego na poziomie zaawansowanym. Zakres podstawowy obejmuje poziomy od A1 do B1, a zaawansowany od B1 do B2.

Osoby, które chciałyby skorzystać z dofinansowania mogą otrzymać nawet do 80% refundacji na wybrany kurs językowy. Program ,,Język Obcy Dla Każdego” jest szansą na poszerzenie kompetencji językowych, a tym samym możliwością na rozwój zawodowy i osobisty.

Dofinansowania na kursy językowe – jak to działa?

Dofinansowania przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w różnym przedziale wiekowym. Aktualnie trwa nabór dla kandydatów urodzonych w latach 1957-2004. Liczba kursów uzależniona jest od ilości wykorzystanych do tej pory szkoleń. W razie zainteresowania jednym z dostępnych kursów językowych należy wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Przekazane dane osobowe wykorzystywane są jedynie w celu weryfikacji i potwierdzenia, czy dana osoba może skorzystać z oferowanej refundacji. Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) pozyskane dane są chronione i nieudostępniane na zewnątrz.

Dotacje językowe – jak je otrzymać?

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza kontaktowego należy oczekiwać na telefon od konsultanta, który zweryfikuje, czy kandydat kwalifikuje się do wzięcia udziału w kursie. Telefonu w tej sprawie należy spodziewać się w ciągu 7 dni roboczych od momentu wysłania formularza kontaktowego – niekiedy, z uwagi na dużą liczbę zainteresowanych, czas ten może się nieznacznie wydłużyć.

Kto dofinansowuje kursy języków obcych?

Dotacje na kursy językowe są współfinansowane ze środków prywatnych Centrum Naukowego z siedzibą w Warszawie. Program ,,Język Obcy Dla Każdego” powstał z myślą o tych, którzy do tej pory nie mieli okazji nauczyć się języków obcych, a chcieliby poszerzyć swoje horyzonty.

Link do strony z formularzem zgłoszeniowym

Komentarze:

9 dni temu

Kacper

Czy oni faktycznie dofinansowują te kursy?

9 dni temu

Asia

Tak. Po zakwalifikowaniu możesz dostać nawet 80% refundacji.

9 dni temu

Kacper

To fajnie. Sprobuje jak bedzie dla mnie, bo mam kilka lat za duzo

11 dni temu

Karolina

Dla mnie to spoko opcja ze kurs mam na plycie. bo mam dziecko i nie mam za dużo czasu dla siebie.

12 dni temu

Mariusz

Wysłałem formularz 7 dni temu i nie ma odzewu ☹

12 dni temu

Agata

Do mnie się odezwali po 8 dniach, bo mają dużo osób. Cierpliwosci :D

12 dni temu

Adam

Ja czekałem też jakoś tyle, ale się odezwali. Teraz jestem w trakcie kursu.

12 dni temu

Mariusz

Akurar przed chwila zadzwonili xD.

14 dni temu

Dominik

Ja jestem w połowie kursu francuskiego i jestem zadowolony. Polecam.

14 dni temu

Kasia

Ja też właśnie zamówiłam kurs i rozpoczynam naukę od jutra. Życzcie mi powodzenia!

18 dni temu

Michał

Nie wie ktoś czy beda tez dotacje dla innych grup wiekowych? Urodzilem sie w 2005 i nie wiem czy mam czekac?

18 dni temu

Radek

Z tego co wiem to tak. Tu znalazłem o tym informacje https://refundacjeregionalne.pl

18 dni temu

Michał

Dzieki wielkie!

21 dni temu

Ania

Akurat urodziłam się w 1965 - ciesze się ze się zalapalam :)

23 dni temu

Alicja

Jestem w trakcie kursu, super sprawa!